wtorek, 17 września 2019

Spotkanie

Spotkanie autorskie Grzegorza Wróblewskiego odbyło się wczoraj w księgarni Tarabuk. Otworzył je Antoni Zając w czasopisma "Wizje", które objęło książkę patronatem medialnym. Spotkanie poprowadził nieoceniony Rafał Wawrzyńczyk, było więc bardzo ciekawie. Przyszło dużo ludzi, około 30.
Więcej jednak raczej spotkania w Tarabuku nie zaryzykuję. Za KOTARĄ, bowiem znajduje się się kawiarnia Nowy świat, w której od 19.20 odbywał się koncert, ludzie zaczęli tam się schodzić już przed 19, a wcześniej panowie montowali nagłośnienie i przestawiano krzesła. Tarabuk gwarantował nam warunki i przestrzeń od 18.15 do 19.30; ale zdaje się, że organizatorzy koncertu o tym nie wiedzieli. Właściciel księgarni pokazywał mi mailowe ustalenia, które poczynił wcześniej z kawiarnią, próbował interweniować, żeby zachowano ciszę, chociaż PRZED koncertem, ale trudno wymusić na zbierającej się koncertowej publiczności, by milczała. Nie jestem w stanie zweryfikować, czy ludzie siedzący nieco dalej, słyszeli rozmowę Rafała z Grzegorzem, mam nadzieję, że chociaż trochę, bo nikt nie wyszedł w trakcie.
No, ale mam nauczkę, by dokładnie weryfikować, sprawdzać.


3 komentarze:

 1. Szkoda, że nie do końca się udało, ktoś zaniedbał, albo organizatorzy koncertu zlekceważyli ustalenia. Tak bywa, najważniejsze, że nikt nie wyszedł i nie zgłaszał pretensji. Następnym razem będzie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie da się przewidzieć wszystkiego.
  Ale dobrze Cię rozumiem Aniu, też lubię mieć wszystko zorganizowane perfekcyjnie.
  No i gratuluję udanego spotkania, bo przecież było udane, skoro wszyscy chcieli być do końca!

  OdpowiedzUsuń
 3. no niestety nie przewidzisz, nie przejmuj się, z pewnościa było interesująco.

  OdpowiedzUsuń