czwartek, 9 czerwca 2016

O tym, co robię

Zrobiłam dziś takie coś. Nazywa się Moje CONVIVO.
To niby blog, ale nie będzie pełnił funkcji bloga; będzie zbiorem informacji o książkach do kupienia
Można tam wejść też przez zakładkę na bocznym pasku moje głównego bloga, na samej górze po prawej. Takie skondensowane informacje i wizualizacje okładek kolejnych tytułów.
Zdałam sobie sprawę, że tak angażuję się w wydawanie, ale znalezienie informacji, jak kupić książki ode mnie, wymaga wykonania poważnego śledztwa, zwłaszcza jak ktoś nie czyta bloga i zna tylko profil ma fb. Dlatego tam też dałam link prosto do nowego miejsca.
Taka ze mnie "mistrzyni marketingu" - ale staram się poprawić :)
Jutro mają być gotowe nakłady książek Bogny Gniazdowskiej i Lucyny Brzozowskiej.
Te dwie można już zamawiać.
Jest oczywiście Praktyka - utopia - metafora oraz dwie pierwsze z serii Tangere: Eweliny Krupskiej i Magdy Szozdy, z tym że książki Magdy zostało u mnie tylko kilka egzemplarzy (ale jeszcze można kupić w księgarniach, najłatwiej - w internetowych)
Tomy Igora Jarka i Leszka Szarugi mają być w poniedziałek.
Taki czerwcowy wysyp książek - potem będzie chwila przerwy. Plany jednak mam rozległe, dużo nadziei i pomysłów, które powoli nabierają barw.

Reklamować też za bardzo nie umiem - ale książki są fajne!
Zapraszam - można już zamawiać :)

6 komentarzy:

 1. Aniu, tak mi przyszło do głowy... Może w zakładce o książkach przydałoby się również słowo informacji, czy to zbiór wierszy, opowiadań, esejów, czy to powieść, reportaż etc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Julito, masz rację. nawet o tym myślałam, ale wczoraj robiłam to na szybko. Postaram się poudoskonalać ten nibyblog, a z czasem może dorobię się prawdziwej STRONY INTERNETOWEJ. Albo sama się nauczę ją robić, bo nie stać mnie, by ją zamówić :)

   Usuń
 2. Prawdziwy mistrz marketingu z ciebie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czerwiec to bardzo dobry miesiąc na wysyp!

  OdpowiedzUsuń